Do podstawowych usług, decydujących o sprawności działania systemu oraz jego bezpieczeństwie dla przyszłych użytkowników, należy montaż i demontaż klimatyzacji. Przed wykonaniem tych działań zapoznajemy się z oczekiwaniami klientów, a przede wszystkim z warunkami technicznymi, którymi dysponujemy we wskazanym obiekcie. W ten sposób staramy się dobrać właściwą lokalizację, aby zapewnić komfort, a jednocześnie zminimalizować hałas, który może wytwarzać pracująca jednostka zewnętrzna. Poprawny montaż klimatyzacji pozwoli uzyskać latem chłodną, przyjemną temperaturę, a także dobrą jakość powietrza, wolną od zanieczyszczeń. Instalacja ta pozwoli także utrzymać korzystną dla zdrowia wilgotność, a w okresie zimowym w przypadku większości aktualnie użytkowanych urządzeń może być wykorzystywana do ogrzewania pomieszczeń.

Główne korzyści usług

Klienci korzystający z oferty montażu i demontażu klimatyzacji mogą liczyć na fachową realizację przede wszystkim dzięki użytkowaniu specjalistycznego sprzętu. Staramy się w jak najmniejszym stopniu narazić na niedogodności naszych klientów, dlatego też dbamy o czystość realizowanych zleceń, w czym pomaga nam nasze doświadczenie w sprawnym wykonywaniu zamówień. W ten sposób jesteśmy w stanie zdemontować starą klimatyzację oraz zamontować nowe urządzenia zarówno w domach, jak i obiektach biurowych.

Poprawna realizacja montażu i demontażu klimatyzacji

W trakcie naszych prac przede wszystkim podłączamy wszystkie elementy, w tym jednostkę wewnętrzną, a także zewnętrzną, składającą się na kompletną instalację typu split, zaś w przypadku obiektów biurowych instalujemy również sprzęt typu multisplit. Ważnymi etapami naszych działań jest także podłączenie instalacji elektrycznej, freonowej, a także przewodów do odprowadzania skroplin, zapewniających przede wszystkim bezpieczne i niezawodne funkcjonowanie.